Macbook Pro Sıvı Teması Çözümleri

Macbook Pro Sıvı Teması Çözümleri
Tamir Süresi 1 - 5 Gün
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

 

 

Mac Sıvı Temas Çözümleri

 

Sıvı Teması MacBook Pro bilgisayarlar için ciddi bir problemdir. Kasa her ne kadar gün içinde maruz kalınan ufak tefek darbe ve çarpmalara karşı koruma sağlasa da oluşabilecek sıvı teması durumlarında işler ters gitmeye başlamaktadır.

 

Sıvı bir kere klavye veya alttan anakart ve bileşenlerine ulaşmışsa hiç zaman kaybetmeden müdahale edilmelidir. MacBook Pro Sıvı Teması en acil müdahale edilmesi gereken işlemlerden biri olmalıdır.

 

MacBook Pro Sıvı Dökülmesi

 

 

Her şeyden önce MacBook Pro bilgisayarın elektrik şebekesi ile olan bağlantısının sonlandırılması ( Batarya çıkarılabilecek ise bataryanın çıkarılması )
gerekmektedir. Ardından MacBook Pro bilgisayara sıvının döküldüğü yerin ters tarafına çevirin, en azından içeri temas eden sıvının bir kısmının bilgisayardan çıkmasını sağlayacaktır.

 

Servisimizde Anakart Arıza Tespit Ücreti Alınmamaktadır. 

 

 

 

 

 

Sorasında masaya bir havlu koyarak MacBook Pro‘ nun klavye tarafını monitör masanın dışında kalacak şekilde üzerine gelecek şekilde ters çevirerek elinizle klavye tuşlarına basın bu şekilde kalan sıvının da bir miktarının bez tarafından emilmesini sağlamış olacaksınız.

 

 

Tüm bu işlemlerden sonra sıvının temas sonrası MacBook Pro bilgisayarın anakart’ ında bırakabileceği hasarın boyutunu en aza indirebilmeniz için Apple Teknik Servis’ lere müracaat etmenizi öneririz. Bu sayede sıvı teması sonrası MacBook Pro Sıvı Temaslı bilgisayarınızda oluşabilecek kalıcı ve ciddi maddi problemler çıkarabilecek sorunları en aza indirmiş olacaksınız.

 

 

Mayıs Bilgi işlem olarak MacBook Pro ve diğer tüm Apple model bilgisayarlarınızda meydana gelen sıvı temas çözüm ve onarımlarınızı tecrübeli teknisyen arkadaşlarımızın müdahalesi ile çözüm sağlamaktayız.

 

Servisimizde Garanti içi ve Garanti dışı tüm modellere destek verilmektedir.

 

Değişim ve onarımı yapılacak tüm parçaların temini sağlanmaktadır.

 


  Servis Talebi İçin : 0 533 638 53 16

destek@mayisbilgiislem.com