Apple Anakart Onarımı

Apple Anakart Tamiri

 

Tüm Apple bilgisayarlar ve iPhone’ lar bir kullanıcı tarafından yürütülen komutları yanıtlamak ve bunları somut sonuçlara dönüştürmek için bir dizi koreografiye bağlı elektrik bağlantısını kullanır.

 

Grafik kartları, Ses kartları, CPU lar ve Bellek yongaları gibi her bir donanım biriminin belirli bir işlevi yerine getirmesine rağmen, bu işlemlerin koordinasyonu Mac Anakart sorumluluğundadır.

 

 

 

Apple bilgisayar ve iPhone içinde bulunan her donanım çevre birimi, Anakart’ a bağlanır. Bu bağlantılar kurulduktan sonra, Apple Mac Anakart, kullanıcının komutlarıyla paralel olarak çalışabilmelerini sağlamak için çevre birimlerine elektrik şeklindeki bilgileri hızla gönderebilir.

 

Apple bilgisayar ve iPhone’ lar anakart denilen işlemsel bir mantık kartı olmadan çalışamaz. Bir Apple bilgisayarında, Mac Anakart inkar edilemez bir şekilde iç donanımın en kritik elemanıdır. Bu donanıma yerleştirilen devasa iş yükü göz önüne alındığında, Apple Mac Anakart kullanım sırasında oldukça ısınması yaygındır.

 

 

Anakart’ larda bir sorun oluştuğunda Apple bilgisayarlar ve iPhone telefonlar artık çalışamaz hale gelebilmektedirler. Yeni bir Apple Anakart edinmenin ve değiştirmenin maliyeti göz önüne alındığında, birçok kullanıcı için içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.

 

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Apple Anakart Arızaları ndan kaynaklı olarak ortaya çıkan yüksek maliyetler doğrultusunda Apple Anakart Tamir ve Onarım hizmetleri tarafımızdan verilmektedir.

 

Apple Anakart Fiyat

 

Mac Anakart Fiyatları Model ve üretim yılına göre değişiklik göstermektedir. Servisimizde Apple Anakart fiyat bilgisi için seri numarası ile iletişime geçmeniz takdirde en kısa zamanda fiyat bilgileri paylaşılacaktır.

 

Apple Anakart Fiyatı yüksek maliyet çıkarmasından kaynaklı servisimizde Tamir/Onarım ve 2. El Apple Anakart desteği de verilmektedir.

 

 

Servisimizde Hizmet Verilen Apple Anakart Modelleri

 

Apple Mac Bilgisayar Anakart Tamiri

 

Macbook Anakart Tamiri     |     MacBook Pro Anakart Tamiri     |     MacBook Air Anakart Tamiri

Mac Pro Anakart Tamiri      |     iMac Anakart Tamiri

 

 

 

Apple iPhone Anakart Tamiri

 

iPhone 5S Anakart Tamiri         |     iPhone 6 Anakart Tamiri           |       iPhone 6S Anakart Tamiri

iPhone 7 Anakart Tamiri        |      iPhone 6 Plus Anakart Tamiri     |     iPhone X Anakart Tamiri

 

 

 

Tarafımızdan yapılacak olan Apple Mac Anakart Tamir hizmetlerinde Garanti verilmektedir.

 

   Servis Talep İçin : 0533 638 53 16