MacBook Air Klavye Değişimi-Onarımı

MacBook Air Klavye Değişimi-Onarımı
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

MacBook Air Klavye Çalışmıyor

 

 

MacBook Air bilgisayarlarda genellikle tuş deformasyonu, sıvı teması ve benzeri durumlarda oluşan problemler nedeniyle ortaya çıkan MacBook Air Klavye arıza larınızı servisimizde teknisyen arkadaşlarımız tarafından değişim ve onarımları yapılabilmektedir.

 

Sıvı teması sonrası ortaya çıkan MacBook Air Klavye çalışmama yada bazı tuşların basmaması gibi can sıkıcı sorunlarda en az risk için MacBook Air Klavye Koruyucu kullanmanızı tavsiye ederiz. MacBook Air Klavye Değişimi tarafımızdan Garantili olarak yapılmaktadır.

 

MacBook Air Klavye üzerinde bozulmuş veya işlevselliğini yitirmiş olan tuşlarınız ile yenilerinin değişimi servisimizde yapılmaktadır.

 

 

 

Garanti kapsamı devam eden MacBook Air bilgisayarlarınız yine garanti kapsamı içerisinde, garanti kapsamı bitmiş olan bilgisayarlarda ise Mayıs Bilgi İşlem’ in vermiş olduğu donanım garantisi ile MacBook Air Klavye değişim leriniz, Mac teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak servisimizde Tüm Apple ürünlerinin dışında MacBook Air Anakart Onarımı, MacBook Air Ekran Değişimi, MacBook Air Batarya Değişimi, MacBook Air Trackpad Değişimi, MacBook Air Sıvı Temas Çözümleri, MacBook Air SSD Yükseltme ve MacBook Air Sistem Yapılandırma hizmetleride verilmektedir.

 

Servis Talebi İçin :  0 533 638 53 16