Macbook Air Ekran Değişimi

Macbook Air Ekran Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 6 Ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 MacBook Air Ekran

 

 

Apple ın üretmiş olduğu en narin ve ince bilgisayarı olan MacBook Air tüm bu narinliğinin yanında performans olarak ise diğer ince ve hafif olan bilgisayarlara göre performans olarak üstün bir bilgisayardır.

 

Çok ince ve hassas olan bir yapıya sahip olan MacBook Air Ekran larda ortaya çıkan sorunların sebepleri olarak, darbe sonrası oluşan MacBook Air ekran kırılması, MacBook Air ekran çatlama yada ekranda oluşan çizik problemleri ile birlikte MacBook Air Ekran Titremesi, ekran rengindeki kararma ve ekranda oluşan şeritlenme gibi sorunlar da karşımıza çıkmaktadırlar.

 

 

 

Servisimizde MacBook Air Ekran Değişimleri Aynı Gün Yapılmaktadır. Değişimi yapılan MacBook Air Ekran 3-6 Ay Servis Garantisindedir. 

 

 

MacBook Air Ekran Değişimi

 

 

Çok ince ve hassas bir donanımsal yapıya sahip olan Macbook Air ekranları, en ufak bir darbe sonucunda dahi çatlamakta ve kırılabilmektedir. Bu gibi durumda tamiri mümkün olmayan Macbook Air Ekranları yenileri ile değiştirilmektedir. Değişimi yapılacak olan MacBook Air Ekran Değişimi için servisimize geldikten sonra gerekli testleri yapılmasından sonra 1 iş günü içerisinde değişimleri yapılmaktadır.

 

 

macbook air display ile ilgili görsel sonucu

 

 

MacBook Air Ekran Değişim işlemi yüksek rakamlara çıkmasından kaynaklı servisimizde 2. El MacBook Air Ekran Değişim Hizmeti verilmektedir. Orjinal 2. El MacBook Air Ekran Değişimi servisimiz tarafından yapılacak testler sonrasında garantili olarak değiştirilmektedir. Aynı zamanda Muadil olarak adlandırılan ekranlar içerisinde yüksek kalite üretimli olan MacBook Air Ekran Değişim desteğide verilmektedir.

 

 

Air Ekran Değişimi

 

 


MacBook Air Ekran Değişimini yapmadan önce uygun ola modeli bulmanız gerekmektedir.

 

MacBook Air Model numarasını nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız konu ile ilgili Aşağıdaki link’ den faydalanabilirsiniz.

 

https://www.mayisbilgiislem.com/macbook-model-numarasi-nasil-bulunur

 

Aşağıda Üretim yıllarına göre MacBook Air model numaraları bulunmaktadır. MacBook Air Bilgisayarınıza ait olan model yılına göre Uygun olan MacBoom Air Ekran Değişimini yaptırabilirsiniz.

 

 

MacBook Air 11 inç Ekran Değişim

 

MacBook Air  A1370 Ekran Değişimi  / MacBook Air  A1465 Ekran Değişimi

MacBook Air 11’’ 2010 - MacBook Air 11’’ 2011 - MacBook Air 11’’ 2012 Yıllarına Ait Modeller için Uyumludur.

 

MacBook Air  A1425 Ekran Değişimi

MacBook Air 11’’ 2013 - MacBook Air 11’’ 2014 - MacBook Air 11’’ 2015 Yıllarına Ait Modeller için Uyumludur.

 

 

 

 

MacBook Air 13 inç Ekran Değişim

 

MacBook Air A1369 / A1466 Ekran Değişimi

MacBook Air 13’’ Late 2010 - MacBook Air 13’’ Mid 2011 - MacBook Air 13’’ 2012 Yıllarına Ait Modeller için Uyumludur.

 

MacBook Air A1466 Ekran Değişimi

MacBook Air 13’’ 2013 - MacBook Air 13’’ 2014 - MacBook Air 13’’ 2015 Yıllarına Ait Modeller için Uyumludur.

 

MacBook Air A1932 Ekran Değişimi

MacBook Air 13 2018 Retina - MacBook Air 13 2019 Retina modelleri için uyumludur. 

 

MacBook Air A2179 Ekran Değişimi

MacBook Air 13 2020 modeli için uyumludur.


 

 

MacBook Air Ekran Değişim Fiyatı

 

MacBook Air Ekran Değişimi her modele göre farklılık göstermektedir, bu nedenle değişim talebi olan MacBook Air bilgisayarlardaki ekran ücretleri için servisimizi aramanızı tavsiye ederiz. Servis arkadaşlarımız MacBook Air Seri no sorgulaması ile stok ve fiyat bilgileri ile en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize dönüş yapacaklardır.

 

 

 

 

 

 

Apple Teknik Servis İstanbul

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak tüm Macbook Air modellerine ait ekranlar Mac Teknik servis görevlisi arkadaşlarımız tarafından gerekli itina ile ve garanti dahilinde değişimleri yapılmaktadır. Değişimi yapılan MacBook Air Ekran gerekli testler yapıldıktan sonra teslim edilmektedir.

 

Teknik Servisimizde Tüm Apple model ürünlerin yanında MacBook Air Anakart Tamiri, MacBook Air Batarya Değişimi, MacBook Air Sıvı Temas Çözümleri, MacBook Air Klavye Değişimi, MacBook Air Tracpad Değişimi, MacBook Air Sistem Format ve Yükleme işlemleri yapılmaktadır.

 

Servis Talebi İçin : 0533 638 53 16