MacBook Pro Ram Değişimi

MacBook Pro Ram Değişimi
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

MacBook Pro Ram Yükseltme 

 

 

MacBook Pro bilgisayarlar’ da model farklılıklarına bağlı olarak Mac Book Ram değişim ve yükseltme işlemi yapılabilmektedir. MacBook Pro Ram Yükseltme bilgisayarlarda gözle görünür derecede hızlanma sağlamaktadır. Mac üzerinde çalışan Programların hemen hepsi Ram ( Random Access Memory) ihtiyacı duymaktadırlar. Sahip olunan her Ram miktarı Programların Çalışma Performanslarının yanında MacBook Pro Bilgisayarlarınınzında Performansının artmasına gözle görünür derecede katkı sağlayacaklardır.

 

MacBook Pro Retina öncesi modellerde çift Ram slotları bulunmakta ve modele göre maksimum 8 veya 16 Gb Ram desteği sağlamaktadır.

 

 

 

 

Macbook Pro Retina modellerinde ise sistem belleği değişim veya yükseltme işlemi Ram’ lerin MacBook Anakart’ a entegre olmasından kaynaklı yapılamamaktadır.

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak değişim veya yükseltme talebi olan MacBook Pro Ram’ lerinin temini tarafımızdan yapılmakta olup garanti dahilinde değişim ve yükseltmeleri gerçekleştirilmektedir.

 

MacBook Pro Ram Yükseltme Fiyat

 

MacBook Pro Ram Fiyatları makinanın model ve yıl farklılıklarına göre değişim göstermektedir. Macbook Ram Fiyat Bilgisi için servisimizi aramanızı rica ederiz.

13 inç mid 2012 ( 1278 )    ve   15 inç mid 2012  ( A1286 )  modeline kadar olan tüm MacBook Pro bilgisayarlarınızda Ram değişimini desteklemektedirler.

 

 

 

Aşağıdaki link’ de MacBook Pro modellerine göre uygun Ram’ ler listelenmiştir.

 

https://support.apple.com/en-us/HT201165

 

 

Bilgi İçin : 0 533 638 53 16