Macbook Air Trackpad Değişimi-Onarımı

Macbook Air Trackpad Değişimi-Onarımı
Tamir Süresi 1 saat
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

MacBook Air Trackpad Çalışmıyor

 

Macbook Air bilgisayarlarda bulunan TrackPad / Dokunmatik Alan arızası sıklıkla parmak okuma alanındaki hassasiyetlerin azalması ve yapılan parmak hareketlerine karşılık vermeyerek algılayamama sorunu ile ilgili problemler çıkarmaktadırlar.

 

Ayrıca yine karşılaşılan arızalı durumu ise Macbook Air Pil şişmesi sonucunda Macbook Air üst kasası’ na (topcase) doğru yaptığı baskı ile MacBook Air Touchpad yüzeyinde oluşan kırılma ve çatlama  problemleri oluşmaktadır.

 

Zamanla oluşan bu çatlamalar ileride imleç olarak adlandırılan sembolün atlama yapmasına yavaş hareket etmesine sebep verecektir. Zamanında yapılmayan MacBook Air Trackpad Değişimi giderek sorunun büyümesine ve artık hiç çalışmamasına sebep olacaktır.

 

 

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak servisimizde bulunan teknisyen arkadaşlarımız sorunun kaynağının çözümünün ardından, MacBook Air Trackpad Onarım veya Değişim gerektirdiği durumlarda müşteri onayı ardından müdahale ederek, garanti dahilinde sorunun çözümü odaklı olarak hizmet vermektedirler.

 

Servisimizde 2. El temiz Orjinal MacBook Air Trackpad stoklarıda mevcuttur.

 

Servisimizde MacBook Air Anakart Onarımı, MacBook Air Ekran Değişimi, MacBook Air Batarya Değişimi, MacBook Air Sistem Yükleme - Format atma, MacBook Air Sıvı Temas Çözümleri, MacBook Air Klavye Değişimi hizmetleri verilmektedir.

 

Servis İçin : 0 533 638 53 16    /    destek@mayisbilgiislem.com