MacBook Air SSD Yükseltme

MacBook Air SSD Yükseltme
Tamir Süresi 1 Saat
Teknik Servis Ücreti Bilgi İsteyiniz
Garanti Süresi 3 - 6 Ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

 

 

 

 

MacBook Air SSD 

 

MacBook Air iniz yavaşladıysa veya depolama alanınız doluysa, çözümü daha büyük bir MacBook Air SSD yükseltme işlemi ile çözümleyebilirsiniz.

 

MacBook Air Pci-e Flash SSD kullanmaktadır. Pci-e bağlantıyı ana karta daha doğrudan bir veri bağlantısı olarak düşünebilirsiniz. SSD ‘ler Flash Bellek yongası kullanmaktadır ve bu sebeple hem yüksek veri aktarımı yaparlar hem de çok daha az güç tüketimi sunarlar.

 

 

MacBook Air SSD Yükseltme

 

 

Servisimizde MacBook Air SSD Yükseltme yapılacak olan bilgisayarda Eski Disk içerisinde bulunan tüm veriler istek dahilinde yükseltme yapılacak Yeni MacBook Air SSD takma işlemi sırasında içerisine aktarımları yapılmaktadır.

 

MacBook Air SSD Yükseltme işlemi aynı gün ve Garantili olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

 

 

MacBook Air SSD Fiyatı


Değişimi yapılacak olan MacBook Air SSD fiyatları takılacak olan model ve diskin büyüklüğüne göre Değişim Göstermektedir. Ancak Servisimizde ekstra MacBook Air SSD Takma ücreti alınmamaktadır.

 

 

MacBook Air SSD Takmak

 

Servisimizde isteğe bağlı olarak MacBook Air SSD Yükseltme işlemi sırasında değişimi yapılan eski MacBook Air Disk tarafımızdan yedekleri alınarak yeni MacBook Air SSD Takma işlemi sırasında aktarımları yapılmaktadır.  

 

 

Bilgi için: 0533 638 5316