Mac Mini Anakart Onarımı - Değişimi

Mac Mini Anakart Onarımı - Değişimi
Tamir Süresi 1 - 5 Gün
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

Mac Mini Anakart Tamiri

 

 

Mac Mini bilgisayarların en temel donanımı olarak Mac Mini Anakart’ ını gösterebiliriz. Diğer donanımlar ise Mac mini Anakart üzerinde yer edinmişlerdir.

 

 

 

 

Mac Mini Anakart arızaları çeşitli sebeplerden kaynaklı olmakla beraber kimi zaman kullanıcı hatalarından da kaynaklanabilmektedirler. Bu durum genellikle darbe sonucu ve Sıvı temas sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

 

Servisimizde Mac Anakart Arıza Tespit Ücreti Alınmamaktadır.

 

Mac Mini anakartların arızasına sebep veren bir çok etken bulunmaktadır. Anakart arıza onarım işleminde en önemli olan süreçlerden bir tanesi ise arızaya sebep veren durumun ilgili Mac teknisyenleri tarafından eksiksiz olarak tespit edilmesidir.

 

 

Eksiksiz olarak tespit edilen Mac Mini Anakart Arızası sayesinde, hem zamandan hem de oluşabilecek yüksek maliyetten kazanıldığı gibi aynı zamanda da başarı olasılığı artış göstermektedir.

 

 

 

 

 

Ortaya çıkmış olan Mac mini Anakart arıza sebepleri Mayıs Bilgi işlem bünyesinde bulunan Apple servis teknisyeni arkadaşlarımız tarafından itina ile ve garanti kapsamı altında onarımları yapılmaktadır. Onarım onayı verilmiş olan Anakart Tamir süresi Makina nın anakart arıza durumuna göre değişiklik göstermektedir.

 

 

Garanti süresi devam eden ve garanti kapsamı dışında kalmayan anakart arızalarında Orjinal Mac Mini Anakart Değişimi yapan firmamız Garanti süresi geçmiş olan Mac Mini anakartlar’ da ise onarım ve 2. el anakart tedariği’ de sağlamakta ve yapılan tüm işlemlere 3 ay garanti vermektedir.

 

 

 Bilgi İçin : 0 533 638 53 16