iMac Anakart Değişimi - Tamiri

iMac Anakart Değişimi - Tamiri
Tamir Süresi 1 - 5 Gün
Teknik Servis Ücreti Belirtilmedi
Garanti Süresi 3-6 ay
Garanti Var
Bilgi Alın 0533 638 53 16

iMac Anakart Tamir

 

Üzerinde sayısız elektronik devre ve chip ve besleme devrelerinin bulunduğu iMac Anakart bahsi geçen bileşenlerden herhangi birinde oluşabilecek problemden kaynaklı arızalanabilmektedir.

 

 Aynı zamanda dengeli olarak erişimi olmayan voltaj ve kasa içi iç ısı değerlerinin olması gereken değerleri aşması durumlarında da iMac Anakart arızası kaçınılmaz olmaktadır.Bu gibi oluşan problemler iMac Anakart ında bileşenlerin bozulmasına yada iMac Anakart Chipset arızalarının ortaya çıkmasına sebep olan faktörlerdendirler.

 

 

 Servisimizde iMac Anakart Arıza Tespit Ücreti Alınmamaktadır. 

 

 

iMac Tamiri dizüstü Mac bilgisayarlara nazaran çok daha zorlu bir süreç gerektirmektedir, bu yüzden iMac Anakart onarımı yaptırılacak olan servis titizlikle seçilmelidir. iMac Tamir yada iMac Anakart Değişim sürecinde iMac Ekran dahil olmak üzere tüm bileşenler titizlikle sökülerek işlem yapılmaktadır. yapılacak iMac Anakart Tamiri testleri ile beraber yaklaşık 1 haftalık bir zaman almaktadır. Bu süreç içerisinde Tüm donanımlarını testleri yapılarak teslim edilmektedir.

 

Servisimiz bünyesinde bulunan Mac teknisyeni arkadaşlarımız yeterli bilgi birikimlerinin vermiş olduğu tecrübe ile iMac anakartlarınızı yüksek maliyetli iMac Anakart değişimi yaptırmaktansa onarım işlemlerini garanti dahilinde yapabilmektedirler.

 

iMac Anakart Tamir Süresi

 

iMac Bilgisayarlarda oluşan arıza durumuna göre Tamir süresi değişim göstermekle birlikte ortalama 5 iş günü içerisinde iMac Anakart Onarımı hazır duruma getirilmektedir.

 

 

 

 

Onarımı mümkün olmayan iMac Anakart arıza durumunda oluşan arıza garanti kapsamı dahilinde değişime uygun olduğu takdirde Apple’ın vermiş olduğu garanti kapsamında değişimleri tarafımızdan yapılmaktadır.Garanti kapsamı dışında kalmış olan ve Onarımı mümkün olmayan iMac Anakart arızalarınız ise tedarik edebileceğimiz 2. El iMac Anakart ile garanti verilerek değişim yapılabilmektedir.

 

 

Mayıs Bilgi İşlem olarak iMac ve Diğer tüm Apple marka bilgisayarlarınızda Anakart Tamir işlemlerinde arızalı bileşenin değişimi yapılmaktadır. Arıza tespit ücreti alınmamakta, tespit sonrası onay alınarak arıza onarımı yapılmaktadır.

 

 

Servis Talebi için : 0533 638 53 16